KONST / Litografier / Färglitografi 13338312
nr 1333 8312
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 21/100. Motivet: 42x55 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 juni 2020
kl 20:38:17
1.000 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas